Ik steun
sluit

Team

© Joseph Muhumuza

Ons team in België

Directeur

Externe relaties, fondsenwerving & communicatie

Liesbeth De Baere

Eindredactie & IT-ondersteuning

liesbeth.debaere@joinforwater.be

Marleen Vos

Coördinator Fondsenwerving & Communicatie

marleen.vos@joinforwater.be +32 9 235 25 10

Programma's

Alexia Guebels

Alexia Guebels

Thematisch raadgever

alexia.guebels@joinforwater.be

Brent De Smedt

Coördinator programmadienst

brent.desmedt@joinforwater.be +32 9 235 25 10

Dirk Glas

Raadgever strategie en kennisbeheer

dirk.glas@joinforwater.be

Harald van der Hoek

Thematisch raadgever

harald.vanderhoek@joinforwater.be

Johan Slimbrouck

Thematisch raadgever

johan.slimbrouck@joinforwater.be

Kim Vercruysse

Thematisch raadgever

kim.vercruysse@joinforwater.be

Anouk Courtin

Programma België

anouk.courtin@joinforwater.be
Binte Claes

Binte Claes

Programma België - Bewegingsmedewerker

binte.claes@joinforwater.be

Lot Courtens

Programma België

lot.courtens@joinforwater.be

Sarah De Raedt

Programma België

sarah.deraedt@joinforwater.be
Toon Malevé

Toon Malevé

Programma België

toon.maleve@joinforwater.ngo

Valentien Goethals

Verantwoordelijke programma België

valentien.goethals@joinforwater.be +32 (9) 235 25 10

Administratie & Financiën

Tom Mestdagh

Coördinator Administratie en Financiën; HR-management

tom.mestdagh@joinforwater.be +32 9 235 25 10

Lenni Lunardi

Verantwoordelijke boekhouding hoofdkantoor

lenni.lunardi@joinforwater.ngo

Lisy Mijnhardt

Financieel en administratief raadgever

lisy.mijnhardt@joinforwater.be

Peter Kums

Financieel en administratief raadgever

peter.kums@joinforwater.ngo

Sandra Dhondt

Personeelsadministratie

sandra.dhondt@joinforwater.be

Tania Matthijs

Secretariaat

tania.matthijs@joinforwater.be

Onze teams in Afrika en Latijns-Amerika

Oeganda

Het programma in Oeganda wordt opgevolgd vanuit ons regionaal kantoor in Kampala.

Isaiah Ndungo

Landencoördinator

isaiah.ndungo@joinforwater.ngo

Marion Iceduna, Jackson Komakech, George Bwambale, Isaiah Ndungo, Faith Ainebyona, Ellon Ainembabazi.

Burundi

Het programma in Burundi wordt opgevolgd vanuit ons regionaal kantoor in Bujumbura.

Joris Backaert

Landencoördinator

joris.backaert@joinforwater.ngo

Joris Backaert, Cécile Hakizimana, Aloys Ndizeye, Joëlle Munezero, Willy Ngendakumana.

DR Congo

Het programma in DR Congo wordt opgevolgd vanuit ons regionaal kantoor in Kisangani.

David Ushindi Chishugi

Landencoördinator

david.ushindi@joinforwater.ong

David Ushindi Chishugi, Huguette Tabaro, Innocent Bolinde, Achille Biffumbu.

Andes

Het programma in Ecuador en Peru worden opgevolgd door onze lokale vertegenwoordiger Protos Andes, een verzelfstandigd kantoor van Join For Water.

Helder Solis

Landencoördinator

helder.solis@protos-ec.ngo

Van links naar rechts: Marcia Puma, Marcelo Ordoñez, Paola Pila, Helder Solis, Carmen Sacaquirín. Niet op de foto: Piedad Ortiz, Rumiñahui Quindi, Susana Peñafiel,Yojanna Guerrero, Franklin Zhiminaicela, Sandra Neyra.

Mali

Het programma in Mali wordt opgevolgd vanuit ons regionaal kantoor in Bamako.

Ahmed Kam

Landcoördinator

ahmed.kam@joinforwater.ngo

Bovenaan, van links naar rechts: Demba Diallo, Kadidia Sakanre, Bantandian Sidibe, Ahmed Kam, Awa Traore, Toutouba Sissoko. Onderaan, van links naar rechts: Moussa Fofana, Aliou Keita, Yassi Diaby. Niet op de foto: Aminata Traore

Haïti

Het programma in Haïti wordt opgevolgd vanuit ons regionaal kantoor in Passe-Catabois.

Céline Jacmain

Landcoördinator

celine.jacmain@joinforwater.ngo

Bovenaan, van links naar rechts: Luc-Hobert Henri, Antoine Verlaine Bien Aimé (uit dienst), Philippe Saint-Croix (uit dienst). Onderaan, van links naar rechts: Céline Jacmain, Pierre Dieufaite, Villarson Guerrier. Niet op de foto: Stéphanie Louis, Ernst Bien Aimé, Browdlygens Exatul.

Benin

Het programma in Benin wordt opgevolgd vanuit ons regionaal kantoor in Cotonou.

Sarah Queverue

Landcoördinator

sarah.queverue@joinforwater.ngo

Bovenaan, van links naar rechts: Sarah Queverue, Guillaume Houinato, William Codjovi (uit dienst), Francis Guyon, Jeannette Mensah, Terry Berckmans (uit dienst). Onderaan, van links naar rechts: Simon Honfovou, Ganyou Abou Soumanou, Jean Patient Kakpo. Niet op de foto: Baldomer Migan, Reine Hounkponou.

Bestuursorgaan

Voorzitter:
  • Krista Decat – Programmacoördinator Blue Deal – VMM
Leden:
  • Antonique Koning – Senior Financial Sector Specialist – Wereldbank CGAP
  • Frederik Looten – Voormalig Directeur externe relaties – De Watergroep
  • Arnoud Lust – Manager International Business Development – VITO
  • Luc Maes – Program management large infrastructure projects – Infrabel
  • Marie Mahieu – Manager afvalbeheer – MIVB
  • Marc Sas – Manager Coastal, Estuarine and Dredging department – IMDC
  • Pierre Van Den Eynde – Director Building Division – SPIE Belgium
  • Wouter Vandorpe – Advocaat – Fieldfischer Energy & Utilities team
  • Marjolein Vanoppen – Waterwetenschapper – Universiteit Gent

 

Algemene Vergadering

Hilde Allaert, Helene Baes, Jeroen Baets, Peter Béatse, Lilianne Bisschop, Evelyne Blondeel, Veerle Boriau, Filip Buggenhout, Catherine Choupin, Monique Claesen, Carine Claeys, Jan Cools, Luk Coppens, Oona Coppens, Anne Coutteel, Marc Craps, Jan Cromphout, Rudy Buysse, Greet De Gueldre, Kathleen De Meester, Tom De Mulder, Heidi de Pesseroey, Paul De Schryver, Dirk De Vos, Krista Decat, Herman Demol, Karin Dermaut, Gerrit Desloovere, Marc Despiegelaere, Annemarie Devos, Bart Devos, Trui Devriendt, Albert Dossche, Micheline Gruwé, Paul Hanegreefs, Jan Hellemans, Lutgard Heymans, Patrick Hollebosch, André Jacobs, Jos (Joseph) Kalders, Sylvère Keereman, Antonique Koning, Frederik Looten, Arnoud Lust, François Madou, Luc Maes, Marie Mahieu, Luc Meskens, Noëlle Michel, Martin Michels, Lara Mora, Philippe Moreaux, Boudewijn Moyersoen, Tom Op ’t Eyndt, Hubert Redant, Marc Sas, Paul Sas, Thomas Standaert, Bart Steukers, Sim Turf, Stefan Van Damme, Patrick Van Damme, Ewald Van den Auwelant, Pierre Van Den Eynde, Jacques Van Egten, Wim Van Gils, Wilfried Van Hove, Ortwin Van Hove, Katrien Van Parys, Jean-Paul Van Tomme, Thomas Van Wayenberge, Claude Vancayseele, Filip Vancoillie, Caroline Vandebon, Paul Vanderkimpen, José Vandevyvere, Betty Vandoorne, Wouter Vandorpe, Marijke Van Hoorebeeck, Erwin Vankerschaver, Marjolein Vanoppen, Ronny Verhoeven, Han Verschure, Luc Verstraete, Isabel Vertriest, Vincent Volckaert, Inge Wallays, Johan Willemen, Lieve Wydooghe