Organisatie & medewerkers

Join For Water kantoor te Gent

  • E-mail: info[AT]joinforwater.ngo
  • Centraal nummer: +32 (0)9 235 25 10
  • Adres: Flamingostraat 36, 9000 Gent
  • De persoonlijke e-mailadressen kunnen gevormd worden door de sleutel: voornaam.familienaam[AT]joinforwater.ngo. De familienaam wordt volledig aan elkaar geschreven.
Coördinatie
 
Vincent Volckaert (directeur) +32(9)235 25 11
Personeelsbeleid
 
Inge Weber  
Externe relaties, fondsenwerving en communicatie  
Marleen Vos (externe relaties) +32(9)235 25 17
Dries Moorthamers (communicatie en fondsenwerving) +32(9)235 25 15
Administratie en Financiën  
Annick Braeckman (boekhouding) +32(9)235 25 10
Hilde Debaene (verantwoordelijke boekhouding hoofdkantoor) +32(9)235 25 10
Tania Matthijs (secretariaat) +32(9)235 25 10
Tom Mestdagh (coördinator; financieel en administratief raadgever
regiokantoren en partners: Madagaskar en Mali)
+32(9)235 25 16
Lisy Mijnhardt (financieel en administratief raadgever regiokantoren
en partners: Benin, Ecuador, Grote Meren, Haïti)
+32(9)235 25 10
Sofie Page (personeelsadministratie) +32(9)235 25 10
Programmadienst  
Liesbeth De Baere (redactie) +32(9)235 25 10
Chloë De Raedt (programma België) +32(9)235 25 13
Sarah De Raedt (programma België) +32(9)235 25 13
Dirk Dirix (thematisch raadgever programmadienst)  
Dirk Glas  (raadgever strategie en kennisbeheer) +32(9)235 25 14
Lut Mathys (onthaal, vormgeving) +32(9)235 25 10
Tine Mayeur (programmaverantwoordelijke België) +32(9)235 25 13
Goedele Opsomer (programma België) +32(9)235 25 13
Francesca Rossi (thematisch raadgever programmadienst)  
Johan Slimbrouck (thematisch raadgever programmadienst) +32(9)235 25 12
Harald van der Hoek (thematisch raadgever programmadienst)  
Katrien Van Hooydonk (coördinator programmadienst)  

 

Regionale ondersteuningscellen in het Zuiden

COTONOU voor BENIN

  • Sarah Queverue (coördinator) - Grégoire Dangnivo - Blanche Blackassi - Jeannette Mensah - Myriam Launay - Guillaume Houinato - Rock Dekpon - Apollinaire Chokpon - Abibata Goré - Yolande Sossoukpè - Herman Kouhiho -  Eustache Agboty - Bruno Dazankpè - Adam Samba - Ganyou Abou - Pacôme Nonfodji - Jean Patient Kakpo - Elodie Anze (Enabel) - Comlan Simon Honfovou - Moussoubaou Ibrahima - Maurice Boki.
  • info.benin[AT]joinforwater.ngo

BAMAKO voor MALI

  • Fabrizio de Georgio Ferrari Trecate (Coördinator) - Bantandian Sidibe - Toutouba Sissoko - Céline Jacmain - Moussa Fofana - Yassi Diaby - Amos Sogoba - Awa Traore - Fassirima Keita - Soumaila Togola - Aliou Keita - Demba Diallo - Konegue Coulibaly.
  • info.mali[AT]joinforwater.ngo

KAMPALA voor GROTE MEREN (Oeganda, Burundi, DR Congo-Ituri)

  • OEGANDA - Kampala : Lieven Peeters (Coördinator) - George Bwambale - Hannelore Martens - Faith Ainebyona - Esther Mary Mbatudde - Jean-Pierre Mukangahe - Ewald Van den Auwelant (Junior Enabel) - Jackson Komakech
  • BURUNDI - Bujumbura: Carinie Masumbuko - Monique Nibizi 
  • info.uganda[AT]joinforwater.ngo

CUENCA voor ECUADOR
Sinds 2017 gaat de equipe van Join For Water in Ecuador verder als lokale organisatie - een non-profit naar Ecuadoraans recht.  Join For Water EC is partner van Join For Water. 

  • Helder Solis - Piedad Ortiz - Carmen Sacaquirin - Rumi Quindi
  • info.ecuador[AT]joinforwater.ngo

PORT-AU-PRINCE voor HAITI

  • Ilse Roels (Coördinator) - Julien Deroy - Antoine Verlaine Bien Aimé - Steeve Dolnay - Ernst Bien-Aimé - Philippe Saint-Croix - Frantze Deliscar - Gulaine Juste - Durano Dangera.
  • info.haiti[AT]joinforwater.ngo

ANTANANARIVO voor MADAGASKAR
Het programma in Madagaskar is eind 2018 afgesloten. Meer informatie bij de oördinator van de programmadienst.

Raad van Bestuur

Voorzitter:

  • Antonique Koning, Financial Sector Specialist, Customer & Provider Solutions (CGAP)

Leden:

  • Filip Buggenhout, agro-econoom (Cargill)
  • Luk Coppens, bouwkundig ir., consultant M & A (Lemco)
  • Krista Decat, bouwkundig ir., werkzaam in de waterzuiveringssector (Aquafin)
  • Frederik Looten, werktuigkundig ir., Externe relaties (De Watergroep)
  • Arnoud Lust, werktuigkundig ir., verantwoordelijke internationale ontwikkeling milieu onderzoek (VITO)
  • Luc Maes, bouwkundig ir. (Belgische Spoorwegen)
  • Ann Manhaeve, landbouwkundig ir. (Stad Gent, Dienst Beleidsparticipatie)
  • Marc Sas, bouwkundig ir., consultant in waterwerken (IMDC)
  • Pierre Van Den Eynde, business development & sales director (Tractebel - Engie Group)
  • Wouter Vandorpe, advocaat (Fieldfisher (Belgium) LLP)

Algemene Vergadering

Hilde Allaert, Helene Baes, Jeroen Baets, Peter Béatse, Lilianne Bisschop, Evelyne Blondeel, Veerle Boriau, Filip Buggenhout, Catherine Choupin, Monique Claesen, Carine Claeys, Jan Cools, Luk Coppens, Oona Coppens, Anne Coutteel, Ludo Coutteel, Marc Craps, Jan Cromphout, Rudy Buysse, Greet De Gueldre, Kathleen De Meester, Tom De Mulder, Heidi de Pesseroey, Paul De Schryver, Dirk  De Vos, Krista Decat, Stefan Deconinck, Herman Demol, Karin Dermaut, Gerrit Desloovere, Ellen Desmet, Marc Despiegelaere, Annemarie Devos, Bart Devos, Trui Devriendt, Albert Dossche, Micheline Gruwé, Paul Hanegreefs, Jan Hellemans, Lutgard  Heymans, Patrick Hollebosch, André Jacobs, Jos (Joseph) Kalders, Sylvère Keereman, Antonique Koning, Frederik Looten, Arnoud Lust, François Madou, Luc Maes, Marie Mahieu, Ann Manhaeve, Luc Meskens, Noëlle Michel, Martin Michels, Lara Mora, Philippe Moreaux, Boudewijn Moyersoen, Tom Op ’t Eyndt, Hubert Redant, Marc Sas, Paul Sas, Thomas Standaert, Hugo Stevens, Bart Steukers, Lut Thijssen, Sim Turf, Stefan Van Damme, Patrick Van Damme, Pierre Van Den Eynde, Jacques Van Egten, Wim Van Gils, Wilfried Van Hove, Ortwin Van Hove, Katrien Van Parys, Jean-Paul Van Tomme, Thomas Van Wayenberge, Claude Vancayseele, Filip  Vancoillie, Caroline Vandebon, Paul Vanderkimpen, José Vandevyvere, Betty Vandoorne, Wouter Vandorpe, Erwin Vankerschaver, Ronny Verhoeven, Han Verschure, Luc Verstraete, Johan Verstraete, Ria Verstricht, Isabel Vertriest, Inge Wallays, Johan Willemen, Lieve Wydooghe